Simboly

20. června 2007 v 20:58 |  Symboly a Znaky
Keltská osmička
Tento amulet považovali za zdroj věčnosti. Dodáva nekonečnou sílu v boji proti zlu a bezpráví.
Keltské Slunce
Tento Keltský amulet přitahuje moc Slunce a světla a dodáva energii především těm, kteří potřebují dostatek síly pro konkrétní dlouhodobou úlohu nebo cíl.
Keltský klin
Dodáva moudrost a pomáha při rozplétání a řešení konfliktů v mezilidských vztazích. Amulet jednoty tajemného světa s naším.
Keltský kříž
Prastarý Keltský kříž s symbolikou spřízněností Bohů, Přírody, Člověka. Dáva nádějí, ukazuje cestu a pomáha prekonávat překážky.
Keltská Triáda
Jeden z původních mystických znaků Keltských kňězů, z kterého se vycházelo při očišťovacích rituálech. Přinášel dobré a čisté myšlenky a dělal nositele lepším člověkem.
Keltský znak - Triada
Symbol večného života, hledání a nalezení pravdy a rovnováhy v životě, likviduje příčiny stresu, chráni před osudovými ránami, pozitivně mění přístup k problémům i k celému životu. Účinnost je zvýšená několikonásobným vyobrazením znaku na amuletě.
Keltský kruh
Symbol pradávného spojení živlu země, vody a ohně. Dodává životní energii, sebejistotu, příznivě ovlivňuje zdravotní stav organizmu. Pomáha na ceste k osviecení, dáva energii a rozvíjí kreativitu.
Čtyři roční období
Amulet přináší ochranu a zdraví.
Štít světových stran
Přináší lásku a štěstí každému, kdo ho bude nosit.
Brighitin kruh
Kruh přináší kreativitu a sebedůveru.
Scathachyna sekera
Scadhach je obratnou a úspešnou válečnicí a Bohyní síly. Její sekera zaručuje svému nositeli zdraví, sílu a obratnost v taktice a strategii.
Tři světy
Povzbuzuje schopnosti růstu a vývoje svého nositele. Spojuje svět Bohů a Bohyň se světem lidí a zvířat a s mystiským podsvetím smrti, života a znovuzrození.
Keltská spirála
Je biogenerátor, který regeneruje koncentraci bioenergie do určitých míst, podobně jako s touto energii zacházejí léčitele. Proto se může tato spirála nosit zavěšená na krku, ale můžeme ji i přikladat na bolavá místa. Pomocí této spirály můžeme i velmi účinně aktivovat vodu, která se používa pro léčebné účely (položi se pod pohár s vodou). Keltská spirála se též používá k stimulaci akupunkturových bodů. Tato spirála projevila značnou sílu a schopnost odstraňóvat negativní vliv mobilních telefonů, televizních a počitačových obrazovek.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mermaidsss mermaidsss | Web | 7. září 2008 v 13:02 | Reagovat

vav  pekne a nemas nejake zanaky no neviem ako to povedat ako nieco o znakoch morskych pann neviem ci si pochopila lebo neviem ani ako to napisat ....kukni na moj blog...a nechces sa spriatelit??? tak ahoj a napis mi...mas pekny blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama